WebTV – online televize v počítači

Služba webTV přináší skutečnou televizi přímo do Vašeho počítače! Při jejím využívání získáte do domácnosti další možnost příjmu televizních i rozhlasových programů.
V současnosti je v nabídce 37 televizních programů (23 českých, 10 slovenských, 2 polské, 1 rakouský a 1 francouzský). ) a 27 rozhlasových stanic. Programy by měly ještě přibývat, a v plánu jsou i prémiové kanály.

Televizi nemusíte nijak instalovat, je pro Vás dostupná na tv.bartnet.cz. Při prvním spuštění se bezplatně registrujte, během této registrace Vám bude vytvořen uživatelský účet, pod kterým se ke sledování televize budete přihlašovat.

Proč by tato služba mohla být pro Vás přínosná?
– ZDARMA pro všechny aktuální optické tarify
– další televize do domácnosti
– sledování tv i v tabletu nebo zařízení s Androidem
– bez nutnosti instalace přímo ve webovém prohlížeči
– pauza – pozastavení si právě probíhajícího programu až na 60 minut
– EPG – elektronický programový průvodce, máte přehled o právě probíhajících a budoucích pořadech
– aplikace pro Android zařízení s velmi příjemným prostředím přehrávání (zahrnuje i EPG)
– možnost využívat funkci Timeshift 30h – sledování všech pořadů na všech kanálech až 30 hodin po jejich odvysílání
Věříme, že se Vám tato služba zalíbí a budete plně využívat všech možností, které nabízí.

Služba Timeshift 30h + Nahrávky 40h

Přepli jste si program a už hodinu tam běží film nebo pořad, který byste chtěli vidět? Nebo jste se vrátili domů a zjistili, že jste si zapomněli nahrát Váš oblíbený seriál? Teď už to není žádný problém! Stačí spustit webTV, najít si tento pořad v programu a pustit jej od začátku! A to až 30 hodin po jeho odvysílání!
Nebo se večer chcete dívat na televizi, ale žádný z nabízených pořadů se Vám nelíbí? Také nevadí, zalistujte v programu všech více než 35 televizních stanic, a vybírejte ze všech jejich pořadů až 30 hodin zpět!
Funkce Timeshift 30h totiž umožňuje spustit jakýkoliv pořad ze všech více než 35 nabízených programů až 30 hodin po jeho odvysílání. Navíc si ho můžete při přehrávání různě zastavovat a přetáčet podle potřeby (např. reklamy).
Dále je k dispozici funkce Nahrávky 40h, díky které můžete nahrávat pořady z různých kanálů, a to třeba i současně. Nahrávky jsou uloženy po dobu 3 měsíců.
Podrobnosti o ceně najdete v menu Ceník

Služba webTV nyní obsahuje následující programy:
ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 sport, Nova, Nova Cinema, Prima family, Prima Cool, Fanda, Prima Love, Déčko, ČT art, NOE, Očko, Očko Gold, musiq1, Barandov, Regionální TV, Smíchov, Relax, Prima ZOOM, Šlágr TV, STV1, STV2, Markíza, Dajto, JOJ, JOJ Plus, TA3, WAU, Doma, FUN1, Rebel, Polsat, Polsat Sport, ORF eins, France 24.

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o, se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČO: 01607910