FAQ

/FAQ

U nás žádná vázanost není, můžete klidně skončit od příštího měsíce.

Firmy, které poskytují internet s vázaností, nejsou po podpisu smlouvy už nijak nuceny k tomu, aby zákazníkovi službu jakkoli zlepšovali, protože mají po celou dobu úvazku zákazníka jistého.
Na druhou stranu pokud Vám poskytujeme službu bez úvazku, tak když nebudete spokojeni, můžete kdykoli ukončit smlouvu a přejít ke konkurenci. A my tak jsme pod neustálým tlakem poskytovat co nejlepší služby, abychom o Vás nepřišli.

Naše optická síť je dostupná ve všech domech na Bartošově čtvrti ve Zlíně.
Dále jsme schopni bezdrátově připojit uživatele v okolí Bartošovy čtvrti (Obeciny, Boněcko, Příluky), pokud je z daného místa přímý výhled na naše bezdrátové přístupové body umístěné na několika střechách domů na Bartošově čtvrti.

Pokud nás oslovíte se zájmem o připojení k internetu, tak Vás nejdříve navštíví náš pracovník, který na místě zjistí, co vše bude potřeba k Vašemu připojení.
V tom nejjednoduším případě je už kabel v bytě natažený a stačí jen zapojit a zaregistrovat Vaše zařízení.
Pokud kabel do bytu ještě není natažený, tak si řeknete, do které místnosti ho chcete přivést, domluvíme se, kudy a jak ho tam přivedeme, a následně se domluvíme na termínu realizace.

Instalace probíhají zpravidla do jednoho týdne, maximálně do 14 dnů. Záleží na počtu zákazníků před Vámi, ale samozřejmě se snažíme Vás připojit co nejdříve.

Naši IPTV televizi můžete pustit na následujících platformách:

– PC (Windows, Linux, Mac OS X)
– Android 4.0+ (získáte na Google Play)
– iPad/iPhone iOS 6+ (získáte na iTunes App Store)
– SetTopBox (rádi dodáme)
– televize Samsung – Smart TV modely 2012 až 2015
– televize LG – NetCast modely 2012 a 2013, WebOS
– televize Panasonic VIERA